• OLEME AVATUD E-R 8:00 - 17:00

Viimistlemine

Pihustusautomaat Cefla Easy

Lihtsalt kasutatav kahe poomiga ostsilleeriv pihustusautomaat, mis on välja arendatud kõrgeimaid viimistluse nõudeid silmas pidades.
Vaata rohkem

Pihustusautomaat Cefla Mito

Mito on kompaktne ühe või kahe poomiga ostsilleeriv pihustusautomaat, mis sobib väikestele ja keskmise suurusega tootjatele, kes vajavad paindlikkust, tootlikkust ja ühtlasi ka kuluefektiivset kasutamist. Saadaval nii paber-kui ka lintkonveieriga.
Vaata rohkem

Pihustusautomaat Cefla Prima

Ostsilleeriv ühe poomiga pihustusautomaat. Ideaalne tootjale, kes vajab säästlikku investeeringut, mis seotud suure paindlikkuse ja hea tootlikkusega.
Vaata rohkem

Pihustusrobot Cefla I Botic

Kõrgtootlik pihustusrobot, mis saavutab maksimaalse paindlikkuse juures eriti kõrge viimistluskvaliteedi nii toote servadel kui ka tasapinnal.
Vaata rohkem

Pihustusrobot Cefla I Giotto

Kaasaegne värvipihustusrobot, millel on kõik robotvärvimise eelised. Sobib nii lahusti- kui ka vesialusel toodetele. Tarkvaraline integreeritavus nii 2D kui ka 3D skänneriga, mis lihtsustab märgatavalt viimistluse organiseerimist ka keeruliste toodete puhul.
Vaata rohkem

Rull- või lintkonveieriga pihustusmasin Cefla Performa

Kõrgtootlik nii rull- kui ka lintkonveieriga pihustusmasin. Töölaiused 240 kuni 600 mm. Lintkonveieriga lahendus on efektiivse värvikogumissüsteemiga.
Vaata rohkem

Rullkonveieriga pihustusmasin Cefla Flexispray

Rullkonveieriga pihustusmasin. Töölaiused 240 kuni 300 mm. 6 värvipüstoliga. Flexispray on liini integreeritav pihustusautomaat, sobib nii lahusti- kui ka vesialusel toodetele.
Vaata rohkem

Viimistlusautomaat Cefla Roctre

Kõrgtootlik viimistlusautomaat. Ideaalne lahendus matt ja läikega pindade saavutamiseks. Tänu oma disainile, on seade suuteline pihustama viimistlusaineid suurtes kogustes, mis võimaldab viimistluskihtide arvu vähendamist.
Vaata rohkem

Pakume järgmiste kaubamärkide tooteid

Hinnainfo saamiseks palun kirjutage, millistest toodetest olete huvitatud

    Seadmete müük

    Urmas Välja

    CNC ja Cefla viimistlus

    730 7256, 504 4390

    urmas@kaurtrade.ee