• OLEME AVATUD E-R 8:00 - 17:00

Firmast

Lugupeetud ettevõtjad,

Ilmselt olete kõik endamisi mõelnud, et mis on teie tegevuses kõige olulisem tagamaks teie äri eduka toimimise? Loodetavasti leiab enamik teist, et selleks on usaldusväärsed partnerid, kellele tuginedes saab rajada pikaajalisi plaane.

Kuna teie tegevusvaldkonnas, tootmises, on väga olulise tähtsusega tootlikkus ning toodangu õigeaegne tarne kliendile, ei saa ilmselt alahinnata tootmisvahendite omadusi ning nende korrashoidu. Eriti tänapäeva kiireneva elutempo ning kallineva tööjõu tingimustes muutuvad need tegurid järjest olulisemaks.

Käesoleval kodulehel tahamegi anda teile väikese ülevaate meie poolt pakutavatest toodetest ning võimalustest olla teile ka edaspidiselt usaldusväärseks koostööpartneriks.

Soovime tagada teie poolt soetatud masinate korrashoiu. Sel eesmärgil oleme loonud regulaarselt tootjatehase poolt õpetatava tehnikute meeskonna.

Samuti oleme loonud koolitatud meeskonna, kes teostab tipptasemel instrumentide teritust. Selleks oleme soetanud kaasaegseimad terituspingid ning mõõteseadmed.

Seadmete vallas oleme hoolikalt valinud kõige usaldusväärsemaid koostööpartnereid kogu maailmast ning oleme meie pikaajalise koostöö tulemusena jõudnud eduka koostööni Biesse Group firmadega, kes kindlasti on juhtivad CNC tehnoloogial masinate valmistajad maailmas. Parimaks tunnustuseks meile on Biesse enim tuntud kaubamärgi Rover erakordselt suur populaarsus ka Eestis. Antud kaubamärgiga pinke oleme oma tegevusaja vältel müünud üle 60 masina.

Positsioonpinkide osas on üle maailma populaarsed SCM Group masinad. Sama trendi oleme edukalt suutnud jätkata ka Eestis.

Kohtumiseni! Iga meie klient on oma soovidega meile oluline!

KAUR TRADE OÜ