• OLEME AVATUD E-R 8:00 - 17:00

Arvjuhitav plaadilõikuskeskus Biesse Selco WN 2

Hea valik väiketööstustele esimeseks investeeringuks, et parandada usaldusväärsete ja hõlpsasti kasutatavate lõikamistehnoloogiate abil töötlemiskvaliteeti ning seeläbi parendada tootmist.
Vaata rohkem

Arvjuhitav plaadilõikuskeskus Biesse Selco SK 4

Tipptehnoloogiaga varustatud, kergelt kasutatav ja täiustatud tehnilisi lahendusi pakkuv plaadilõikuskeskus väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks.
Vaata rohkem

Arvjuhitav plaadilõikuskeskus Biesse Selco WN 6

Uusim tehnoloogia suurendab tootlikust ja üldist töötlemiskvaliteeti. Ühe lõikamisliiniga sobib ta tootmaks keskmise suurusega toodangu partiisid.
Vaata rohkem

Arvjuhitav plaadilõikuskeskus Biesse Selco WN 7

Suure tootlikusega plaadilõikuskeskus, et rahuldada keskmise suurusega ja suurte mööblitootjate vajadusi.
Vaata rohkem

Arvjuhitav plaadilõikuskeskus Biesse Selco WNA 6

Koosneb kahest teineteisest sõltumatust automaatse laadimisega lõikamisliinist ja sobib ideaalselt väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele mööbli ja pooltoodete tootmiseks .
Vaata rohkem

Arvjuhitav plaadilõikuskeskus Biesse Selco WNA 7

Ideaalne valik mööblitööstustele, pakub kahte sõltumatut automaatse laadimisega lõikamisliini. Innovatiivne lahendus, mis on oma sektoris ainulaadne tootlikkuse ja paindlikkuse osas.
Vaata rohkem

Arvjuhitav plaadilõikuskeskus Biesse Selco WNA 8

Sobib suurepäraselt suurtele ettevõtetele, kes ei tooda mitte ainult suuri partiisid vaid keskenduvad ka väikeste partiide dünaamilisele individuaalsele tootmisele.
Vaata rohkem

Hinnainfo saamiseks palun kirjutage, millistest toodetest olete huvitatud