• OLEME AVATUD E-R KELL 8:00-17.00

Biesse Rover

Arvjuhitav töötlemiskeskus Biesse Rover K Smart

Kompaktne töötlemiskeskus, mille eesmärk on automatiseerida väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete tootmist ning sobib ettevõtetele, kes otsivad lihtsaid lahendusi taskukohaste hindadega.
Vaata rohkem

Arvjuhitav töötlemiskeskus Biesse Rover A Smart 16

Lihtne ja kasutajasõbralik 5-teljeline töötlemiskeskus, mis sobib mistahes tüüpi mööbli tootmiseks ning võimaldab töödelda ka suuremõõtmelisi detaile.
Vaata rohkem

Arvjuhitav töötlemiskeskus Biesse Rover A 16

Sobib nii mööbli kui ka ukse- ja aknaraamide tootmiseks. Tänu laiale suuruste- ja konfiguratsioonivalikutele sobib see seade ideaalselt nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele, kes toodavad eritellimustooteid või väikestes partiides standardtooteid.
Vaata rohkem

Arvjuhitav töötlemiskeskus Biesse Rover B

Konfigureeritav ja kõrge jõudlusega töötlemiskeskus, mis sobib kvalifitseeritud väikeettevõtetele ning samuti suuremahulise tööstuse jaoks.
Vaata rohkem

Arvjuhitav töötlemiskeskus Biesse Rover C

Võimas, täpne ja unikaalse tehnoloogiaga töötlemiskeskus mööbli, treppide; erineva kuju, suuruse ja paksusega ukse- ja aknadetailide tootmiseks.
Vaata rohkem

Arvjuhitav töötlemiskeskus Biesse Rover A Edge 15/18

Suure jõudlusega kompaktne servapealistusseadmega varustatud töötlemiskeskus, tootmaks ühe masinaga valmis kujundatud ja kanditud detaile. Seade sobib ideaalselt väikeste ja ka suurte tööstuste jaoks, kelle toodangusse kuuluvad eritellimus- või standardmõõtudega tooted väikesetes kogustes.
Vaata rohkem

Arvjuhitav töötlemiskeskus Biesse Rover B Edge

Suure jõudlusega kompaktne servapealistusseadmega varustatud töötlemiskeskus, tootmaks ühe masinaga valmis kujundatud ja kanditud detaile. Võimalus töödelda väga erineva suurusega detaile, tööüksuste ja tehnoloogiate kättesaadavus teevad temast ideaalse seadme keskmistele ja suurtele tootmisettevõtetele.
Vaata rohkem

Arvjuhitav töötlemiskeskus Biesse Rover K FT

Äärmiselt kompaktne ja suure jõudlusega, Gantry struktuuriga töötlemiskeskus väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.
Vaata rohkem

Arvjuhitav töötlemiskeskus Biesse Rover AS FT

Sobilik seade puidu, puidupõhiste aga ka plastist materjalide nesting-töötlemiseks.
Vaata rohkem

Arvjuhitav töötlemiskeskus Biesse Rover A FT

Sobib väikeettevõtetele nesting-töötlemiseks, pakkudes konkuretsivõimelise hinnaga tipptasemel tehnoloogiat.
Vaata rohkem

Arvjuhitav töötlemiskeskus Biesse Rover B FT

Pakub nesting-töötlemisvõimalusi mööblitööstustele aga ka valikut töödelda plasti, alumiiniumi, akrüüli ja muid sarnaseid materjale.
Vaata rohkem

Arvjuhitav töötlemiskeskus Biesse Rover C FT

Loodud teostama keerulisi töid maksimaalse täpsusega. Äärmiselt vastupidav konstruktsioon tagab stabiilsuse ja täpsuse nii nesting-töötluseks kui ka erinevate komplekssete tootmisprotsesside jaoks.
Vaata rohkem

Hinnainfo saamiseks palun kirjutage, millistest toodetest olete huvitatud